Vyriškos striukės: ką turite žinoti apie jų priežiūrą?

Šiandien galima įsigyti pačių įvairiausių vyriškų striukių. Kai pasirinkimas yra labai didelis natūralu, kad net ir tos pačios kategorijos prekės (šiuo atveju, vyriškos striukės), smarkiai skiriasi viena nuo kitos. Šių drabužių priežiūra yra labai svarbus procesas, tuo atveju, jei norite, kad drabužis tarnautų ilgai. Tačiau, taip kaip ir striukės, taip ir jų priežiūra yra labai skirtinga. Taigi, labai svarbu išmanyti, kaip tinkamai prižiūrėti striukę. Apie tai ir siūlome pasidomėti.

Bene pats svarbiausias dalykas, kurio reikia paisyti norint paisyti tinkamą vyriškos striukės priežiūrą, yra ženklai, kurie nurodyti ant drabužio. Kiekviena vyriška striukė turi etiketes, kuriose pažymėti ženklai nurodo, kaip reikia elgtis, norint palaikyti tinkamą drabužio švarą. Jei yra ženklas, rodantis, kad striukė turi būti valoma cheminiu būdu, neškite į valyklą, jei pažymėta, kad ji turi būti skalbiama ne aukštesnės kaip 40 laipsnių temperatūros vandenyje, skalbkite tik tokios temperatūros vandenyje. Jokiu būdu neeksperimentuokite – darykite tai, ką nurodo ženklai ir nemanykite, jog kitoks striukės valymo būdas yra tinkamesnis, priešingu atveju galite tik sugadinti drabužį.

Yra ir dar vienas dalykas, kurį būtina paminėti kalbant apie vyriškos striukės priežiūrą. Norėdami garantuoti pačią geriausią priežiūrą, turite atsižvelgti ne tik į ženklus, bet ir į tai, iš ko pagaminta striukė. Pavyzdžiui, jei ji yra pūkinė, tokiu atveju šią striukę derėtų kartas nuo karto vėdinti lauke (pageidautina esant kuo vėsesniam orui ir vengiant tiesioginių saulės spindulių). Taip pat derėtų prisiminti, jog daugelio striukių negalima gręžti – pakanka tik švelniai nuspausti vandenį, priešingu atveju striukė praras formą. Na, o jei striukė yra su kailiu, tokiu atveju nepamirškite kartas nuo karto jo pašukuoti specialiomis šukomis. Jei striukę ištepėte, dėmę, atsižvelgdami į jos kilmę, valykite tik specialiomis, tam tikslui, skirtomis priemonėmis.

Kaip matyti, vyriškos striukės yra puikus apdaras, saugantis nuo šalčio, vėjo bei lietaus, tereikia žinoti, kaip tinkamai prižiūrėti. Tai darant, striukė, nepriklausomai nuo to, kokio tipo bebūtų, patikimai tarnaus daugelį metų.

Papildoma informacija: http://www.krumod.lt/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *