Telefonai internetu pigiau

1a.lt – lietuviška internetinė parduotuvė, siūlanti pigiausius technikos pasiūlymus
Intertinėje erdvėje , kurioje  sparčiai keičiasi ir formuojasi  nauji vartotojų  įpročiai, prekių įsigijimas internetu  tapo  pelninga  aplinkane tik vartotojams , tačiau ir  internetinių parduotuvių savininkams .Vienas iš tokių sėkmingų pavyzdžių  –  1a.lt, kuri yra puikiai vertinama internetinė parduotuvė bei dar kitaip, linksniuojama kaip  nepralenkiama Lietuvos elektroninės komercijos lyderė  bei  įkurta ,vadovaujantis   palankia Latvijos 1a.lv elektroninės parduotuvės patirtimi , kiek vėliau savo   modelį įgyvendinant ir kitoje Baltijos šalyje, Estijoje . Pačios  įmonės pavadinimas  t.y  užšifruota vieneto ir raidės a simbolika,  iš tiesų reiškia ne ką kitą, o elektroninės prekybos atstovo tikslą išlaikyti savo gerą vardą, teikiant išsamią prekių informaciją ir konsultuojant klientus . 1a.lt elektroninė parduotuvė  penkti metai, kaip teikia savo paslaugas  irsavo veiklos sėkmę bei pelną  gali paremti pagrindiniais kriterijais, būdingais visam skaitmeniniam verslui :*patogumu ,*rekomendacijomis, kurios nurodomos šalia siūlomų prekių bei  *prieinamesnėmis kainomis , *didesnę prekių pasiūlą , laiko taupymu.
Eurimonitor International tyrimų duomenimis ,Lietuva  palyginus su 2010-aisiais, 2011 metais pirkimo internetu tempais nenusileidžia kitoms Europoms šalims  ir sulig naujais metaisskaičius apsipirkinėjančių padidėja bent 30% .  Daromos prielaidos, joggretos  turėtų dar labiau didėti  nes visame pasaulyje skaitmeninė prekyba žada pasiekti net 370 bilijonų dolerių sumą iki pat 2017 metų . Tokiu atveju internetinė parduotuvė 1a.lt irtoliau galės drąsiai skaičiuoti savo pajamas  – marketingo tyrimais užsiimančių bendrovių tyrimais, nors apsipirkinėjant prekių kategorijos yra gana įvairios ,dažniausiai   pirkėjai dairosi ir nori nusipirktielektroniką ir kompiuterinę techniką , kuri  internetiniame puslapyje siūloma su įvairiomis akcijomis  . Pasigirsta spėjimų,jog norint sutaupyti laiką  pirkėjųįpročiai keisis  ir skaitmeninė prekyba bus tokia pat sėkminga ir populiari kaip kitose Europos šalyse . Telefonai internetu parduodami su mažesniais antkainiais.
Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis  internetinę parduotuvę 1a.ltyra atsakingas įmonės požiūris į savo klientus ir bendravimą su jais. Sėkmingai veikianti parduotuvė visados pirmiausia įsitikina,jog klientai yra petenkinti paslaugomis beiužtikrindami kokybišką aptarnavimą , noriinformaciją apie tiek parduotuvėje, tiek sandėliuose laikomas prekessuteikti kuo efektyviau , informaciją suteikiant visais informacijos perdavimo būdais, tarp jų ir telefonu . rūpinasi naujais darbuotojų apmokymais .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *