Stacionarūs kompiuteriai geromis kainomis

Planšetiniai kompiuteriai  išstumia personalinius?

Planšetiniai kompiuteriai tai priemonė be kurios vargiai išsisuktų  sekretorė, stuodijuojantis asmuo ir mokinys. Laptop kompiuterių populiarumą vartotojų tarpe nulemia ne vien tik veikimas: *mažas svoris, *mobilumas, *nedidelės elektros energijos kaštai, taip pat prieinama kaina. Prieš 7-8 metus nešiojamo tipo kompiuteriai kainavo žymiai daugiau , laptop tipo kompiuterių pradinė kaina siekdavo nuo penkių tūkstančių Lt. Vystantis informacinėms technologijoms ženkliai sumenko ir tokių kompiuterių kainos parduotuvėse – šiandien naują “laptop” kompiuterį įmanoma rasti už mažiau nei 2 tūkstančius Lt.
Nešiojamų ir tradicinių kompiuterių palyginimas
Už kiek galima nusipirkti
Nepaisant ryškaus kainų mažėjimo nešiojamo tipo kompiuteriai toliau įkainoti daugiau negu stacionarūs . Identiškų duomenų įprastinio kompiuterio įkainojimas prekybos vietose daug maš  30% menkesnė nei nešiojamojo . Reikia paminėti, prie stacionaraus kompiuterio prireiks nusipirkti tokius priedus kaip: * vaizduoklis, * klaviatūra  *kompiuterinė pelė kompaktiški kompiuteriai tokius priedus turi integruotus. Tai šiek tiek pamažina kainų skirtumą.
Portabilių kompiuterių patogumas
Tai turbūt didžiausias tokių kompiuterių privalumas. Nedideli “laptopo” kompiuterio išorinai išmatavimai ir svoris suteikia galimybę lengvai nešiotis kompiuterį kartu su savimi: * į darbą, mokyklą ar atostogas. Lietuvoje sparčiai daugėjant “free” interneto wi-fi vietų įvairius darbus įmanoma padaryti ne vien tik ofise ar iš namų. Be to, su įkrauta baterija laptop kompiuteriu nesunku keletą valandų dirbti neturint šalia energijos šaltinio.
Stacionarūs kompiuteriai: taisymas ir atnaujinimas
Lenovo kompiuterį prižiūrėti reikia kruopščiau nei įprastinį . Dėl didesnės kainos priedų bei sunkesnio ardymo nešiojamojo kompiuterio techninis prižiūrėjimas  kainuoja brangiau. “Laptop” Tipo kompiuteriai yra naudojami skirtingose vietose, dėl to gali pasitaikyti, jog įrenginys nukenčia užpylus gazuoto gėrimo ar peino. Tokioje situacijoje reikia skubiai ištraukti ličio jonų akumuliatorių bei keletai dienų kompiuterį palikti tinkamai nudžiūti. Nespėjus to atlikti greitai, nešiojamo tvarkymo kaštai gali viršyti už prietaiso kainą parduotuvėse.
Tokio tipo kompiuterių veikimo sparta
Dabartinių tokio tipo kompiuterių veikimo greitumas, vaizdo raiška yra užtenkami darbui ir pramogavimui. Tačiau jeigu dirbate dizaino perdarymu ar esate didžiulis žaidimų fanas, ko gero labiau apsimokėtų rinktis labai pajėgų stalinį kompiuterį, kurį paprasčiau prireikus paspartinti.
Taigi, prieš planuojant nupirkti naują laptop tipo kompiuterį vertėtų apsvarstyti kaip laptop kompiuterį naudosite, bei kokie kompiuterio duomenys yra pačios svarbiausios. Jeigu daug keliaujate, arba  mokotės universitete, dėl lengvumo nešiojamas kompiuteris bus ypač efektyvi mokymosi priemonė.
Nešiojamo Tipo kompiuteriai mūsų tėvynėje: populiarėjimas ES paramos investicijų dėka
Lietuvos Respublika pagal kompiuterių išnaudojimą yra tarp lyderių rytų ES bei pradeda prisivyti vakarinės Europos Sąjungos valstybes. Nešiojamų kompiuterių pardavimai auga ir dėl naudingos ES struktūrinių subsidijų rėmimo. Informacinių technologijų viešųjų paslaugų bei pojektų visuomenei vystymui pinigai yra skiriami vos tik įstojus į ES. Pirmo finansavimo etapo 2004 – 2006 metu sėkmingai pabaigta devyniolika ES planų. Didžioji dalis jų yra artimi su www taškų plėtra žmonėms. Viena iš didžiausių šitų užduočių siekių suteikti nemokamą priėjimą prie portabilių kompiuterių ir www tinklo kiekvienoje bibliotekoje. Tai buvo įgyvendinta 2012 metais.
Stacionarūs kompiuteriai bei naudojimas mūsų tėvynėje : ką rodo skaičiai?
Kad didelė Europos paramos investicijų parama vykdoma sėkmingai įrodo ženkliai išpopuliarėjęs asmeninių pc pardavimai mūsų valstybėje. Stacionarūs kompiuteriai šiuo metu kiekvieną dieną naudojami 75 procentų mūsų šalies suaugusių žmonių. Aiškiai Pastebimas didelis senesnių žmonių laptop kompiuterių naudojimo didėjimas – pensinio amžiaus grupėje kompiuterių technikos naudojimas padidėjo beveik šeštadaliu bei dabar sieka 39,4 proc.
Buitinė technika internetu
Televizoriai su “Smart TV”
Televizoriai su “Smart TV” funkcija arba protingaisiais televizoriais tai naujo tipo LCD tipo TV turintys daugybę galimybių. Asmenines www parduotuves turi įvairios žinomiausos technikos gamintojos pavyzdžiu kaip LG arba Asus. Apsipirkinėjant internetinėse parduotuvėse nesunku nagrinėti kompiuterinės technikos charakteristikas  kaip:
korpuso išmatavimai
kompiuterio sunkumas
darbinis greitis
energijos eikvojimas
Taip pat, apie virtualiose prekybos vietose siūlomas prekes lengva gauti vartotojų atsiliepimus. Didžioji dalis kompanijų parduodančių produktus internetu naudojančios interneto gali įteikti daiktą už 0 Lt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *