Sonny MEX-GS600BT automagnotolos jau su nauja funkcija

Sony MEX linijos automagnetolos su integruotu Bluetooth hands-free skambinimu, USB ir kitomis papildomomis jungtimis, bevieliu audio srautu bei nepriekaištinga garso kokybe dabar grįžta dar su nauja išmaniųjų telefonų programa, kuri daugelį vis dar verčia galvoti dėl galimos jo naudos.

Jungtys bei Bluetooth sąsaja

Labiausiai džiuginantis yra kartu su telefonais pririštas Bluetooth – tam, jog telefonų numeriai sutaptų ir Sony automagnetolos MEX-GS600BT perkeltų visus kontaktus ir adresų knygelę neprireiks ir pino, o vienąkart baigus perkėlimą, vartotojas lengvai galės skambinti bei greitai ieškoti norimų adresų numerių arba per nustatymus, arba balso komandą ( numerio rinkimas balsu arba paieška meniu ). Daugelis gali nerimauti dėl galimos skambučio kokybės, tačiau daugeliu atveju tai priklausys nuo vartotojo naudojamo mobiliojo ryšio.Bluetooth leis ne tik naudotis hands-free skambučių galimybe, bet ir leis per Bluetooth belaidę sąsają A2DP leisti audio bei užtikrins švarų garsą; AVRCP sąsaja šiuo atveju leis reguliuoti muziką į priekį arba atgal.

 App Remote programa ir jos nauda

Naujos Sony MEX automagnetolos dabar vartotojams siūlo ir App Remote – programa yra papraščiausiai atsisiunčiama į Android ar iOS operacines sistemas – taip vartotojai gali reguliuoti muziką ar kitas norimas funkcijas dvejopai. Kuomet programa yra pilnai įdiegiama, App Remote leidžia vartotojui susikelti asmeninį sąrašą aktyvių nuorodų ( ikonų ), nesvarbu, ar bus panorėti įtraukti Facebook ar kitą mėgstamą programėlę. Kai visas ikonų sąrašas yra aktyvuotas, Source mygtuko pagalba App Remote app programa leis lengvai laviruoti ir paleisti įkeltas programėles. Taip vartotojams bus leista veinu metu ieškoti žemėlapio ir rinktis norimą playlist’ą klausantis muzikos. Automagnetolos ir išmanieji telefonai taip dirba sinchroniška ir liečiant ekraną galima lengvai ieškoti ne tik radijo stočių ar paleisti programas, bet ir garsiai skaityti tekstines žinutes – jokio dėmesio blaškymo vairuojant.

Bluetooth ir App Remote programa perkelia automagnetolas į naują lygmenį – ne veltui Sonny visuomet rėmėsi savo kompanijos šūkiu: „ Make believe “.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *