ŠIUO METU VISIEMS GIRDĖTA VEIKLA YRA – APSIPIRKIMAS INTERNETE.

6Apsipirkinėjimas internetinėje erdvėje daugeliui šiandien yra kasdieninė veikla. elektroninės parduotuvės sparčiai dominuoja ir paprastų parduotuvių tarpe. Ne nuostabu, kodėl taip greitai internetinės parduotuvės tapo tokios aktualios. Skaitmeninėse parduotuvėse galima nusipirkti viską, ką ir įprastose parduotuvėse. Vienos parduotuvės pardavinėja rūbus, kitos elektronikos prietaisus, dar kitos netgi maisto prekes. Prieš porą dešimtmečių niekam net nešovė tokia mintis, kad parduotuvėse apsipirkinėti turėsime galimybę nė neišeinant iš namų. Elektroninės parduotuvės labiausiai džiugina toli nuo parduotuvių gyvenančius žmones, kuriems užsisakant norimas prekes užtenka įvesti savo namų adresą. Svarbu atsiminti ir tai, kad elektroninėse parduotuvėse kainos beveik visais atvejais yra geresnės, ne retai taikomos akcijos. Internetinė parduotuvė 1a.lt labiausiai koncentruojasi į kone visų galimų rūšių buitinę techniką ir smulkiąją, stambiąją elektroniką.

SKAITMENINIŲ PARDUOTUVIŲ SISTEMA, VEIKIMAS IR ĮVAIRIŲ RŪŠIŲ PRINCIPAI.

Skaitmeninės parduotuvės, taip, kaip ir paprastos parduotuvės, turi susidariusios savo veiklos sistemą. Gerą skaitmeninės parduotuvės veiklą nulemia daug veiksnių, kuriuos pravartu gerai suplanuoti. Elektroninės parduotuvės privalo ne tik pardavinėti prekes, tačiau ir pasirūpinti jų transportavimu, pasirūpinti parduotuvės svetainės reguliaria priežiūra, redagavimu. Turbūt nėra tokios elektroninės parduotuvės, kuri neturėtų kontaktų skilties. Taip, elektroninėse parduotuvėse taip pat iškyla klausimų, kaip ir paprastoje parduotuvėje: nuo sunkiai suprantamo prekės aprašymo iki klausimų apie prekių išvežiojimą ir t.t. Atsiskaityti už prekes daugelyje parduotuvių yra galmybė keletu būdų. Labiausiai visų vertinamas sumokėjimo būdas išlieka naudojant savo banko sąskaitą. Dar už prekę galima atsiskaityti ir kurjeriui. Dar yra galmybė pirkinius atsiimti ir parduotuvės sandėlyje. Tačiau, dažniausiai toks sandėlis būna vienintelis visoje Lieutuvoje. Didžioji dalis klientų geriau sumoka už kurjerio paslaugas ir laukia prekės namuose. Prasidėjus elektroninio apsipirkinėjimo erai, įsigyti buvo įmanoma tik  internetinių paslaugų, o fizinių reikmenų prekyba dar nebuvo vystoma. Po šiek tiek laiko, palaipsniui pradėjo gausėti prekyba pradedant buitine technika bei baigiant maisto produktais. Taigi, įkuriant internetinę parduotuvę, viską reikėtų gerai suplanuoti bei suorganizuoti.

AKTUALIAUSIOS PREKĖS PERKAMOS INTERNETU.

Internetinėse parduotuvėse nesunku gauti kone viską, tačiau kurios prekės bei paslaugos internete yra įsigyjamos dažniausiai? Internetinėse parduotuvėse itin dažnai įsigyjamos tokios prekės, kurių praktiškai neįmanoma pamatyti kasdieniuose prekybos centruose. Čia geriausiai paminėti populiariausioms sritims nepriklausančius elektronikos prietaisus ar kitus daiktus. Taip pat internetu gali būti perkamos automobilių detalės, kurių nėra aplinkinėse parduotuvėse arba jeigu tokio tipo dalys apskritai nebėra gaminamos. Kaip pavyzdį galima paminėti ne naujų transporto priemonių pirkimą. Pagrindinai kalbame apie tikrai senus automobilius. Didžioji dalis vyrų žavisi antikvariniais automobiliais, kuriuos netgi nebūtų labai brangu įsigyti. Tačiau abejonės ne retai kyla dėl klasikinių automobilių detalių deficito. Tačiau laikai keičiasi ir ne vienoje srityje gelsbsti visagalis internetas. Dabar internetinėje erdvėje galima rasti skelbimus iš viso pasaulio, dėl to prekyba internetu yra ypatingai populiari. Turint omenyje prekybą naudotais automobiliais ir detalėmis, kalbame apie skelbimų portalus internete, tačiau dar aukštesnę vietą užima skaitmeninės parduotuvės. Tokio tipo parduotuvėse galima nusipirkti viską nuo smulkių paslaugų iki stambios buitinės technikos. Itin stipriai populiarėja rūbų ir avalynės parduotuvės internete, tačiau, susidomėjusiųjų skaičius nedidėja taip stipriai. Visi žmonės, prieš nusiperkant naujos avalynės bei drabužių, kiekvieną kartą nori juos apžiūrėti realiai, pasimatuoti. Elektroninėse parduotuvėse to padaryti negalima, o apimčių išmatavimais, kurie yra parašyti prie prekės, pasitiki ne kiekvienas. Vis dėlto, aktualiausios yra prekės, kurių nebūtina apžiūrėti ar pabandyti realybėje. Pavyzdžiui, išmanieji telefonai, televizoriai, net šaldytuvai ar kita elektroninė ir buitinė technika. išsirinkus norimą telefoną, prieš jį nusiperkant, internetinėje erdvėje galima apie jį sužinoti visiškai viską. Ne tik techninius parametrus, taip pat ir matmenis ar netgi kitų žmonių nuomonę ir jo trūkumus, privalumus. Taigi, internetas yra beribė vieta, kurioje galimybės yra neišmatuojamos. Skaitmeninių parduotuvių tinklas yra labai sparčiai gerinamas siekiant to, kad klientui atsirastų kuo mažiau klausimų ar sunkumų.

INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ 1A.LT – VIENA POPULIARIAUSIŲ, GERIAUSIAI ŽINOMŲ PARDUOTUVIŲ LIETUVOJE.

Šiuo momentu internetinėje erdvėje yra labai daug parduotuvių. Parduotuvių internetinėje erdvėje galima rasti visų tipų: nuo kosmetikos, mobiliųjų telefonų iki gerai išplėtotų universalinių parduotuvių. Kiekviena elektroninė parduotuvė nori puikiausio rezultato savo srityje, dėl šios priežasties parduotuvėms, kurių parduodamos prekės apima ypatingai platų pirkinių tipų asortimentą, sunku tapti geriausiais visose srityse. Pavyzdžiui, žmogus, kuris planuoja įsigyti dviratį, mieliau jį įsigis dviračių parduotuvėje, nei universalinėje parduotuvėje. Tokiu atveju, prieš perkantis universalinėje parduotuvėje arba patiems neišbanžius produktų kokybės, tenka tikėti kitų klientų atsiliepimais apie prekių kokybę. Neretai būna tokių nutikimų, kai klientai lieka nusivylę parduotuvių paslaugų pateikimu ar pirkinių kokybe. Po tokių klaidų, tarp klientų greitai išplinta blogos nuomonės apie parduotuvės kokybę. Internetinė parduotuvė 1a.lt žinoma, kaip viena iš daugiausiai pozityvių nuomonių turinčių parduotuvių. Atsimenant pasikutiniuosius 1a.lt pirkėjų apklausos rezultatus, 98,5 proc. klientų, kurie seniau naudojosi ar nuolat naudojasi parduotuvės 1a.lt paslaugomis, nei karto jomis nenusivylė. Parduotuvė 1a.lt Lietuvoje pasirodė prieš daugiau nei prieš 7 metus. Per tiek laiko ši internetinė parduotuvė tapo tikrai puikiai žinoma visoje Lietuvoje.

http://www.1a.lt/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *