Personaliniai kompiuteriai internetu

Personaliniai kompiuteriai yra priemonė darbui be kurios vargu ar išsisuktų iš padėties  verslininkas, studentas arba mokinys. Planšetinių kompiuterių perkamumą lemia ne vien veikimas: *lengvumas, *patogumas, *mažesnės energijos išlaidos, tai pogi palanki kaina. Prieš dešimt metų laptop kompiuteriai kainavo kur kas daugiau , laptop tipo kompiuterių pradinė kaina buvo nuo 5000 LT. Gerėjant informacinėms technologijoms ženkliai pamažėjo ir tokių kompiuterių kainos – šiandien naują Asus laptop kompiuterį nesudėtinga įsigyti ir už mažiau negu du tukstančius Lt, oersonaliniai kompiuteriai internetu kainuoja dar pigiau.

Nešiojamo tipo ir personalinių kompiuterių gretinimas

Kainų skirtumas
Nepaisant nuolatinio kainų kritimo laptop tipo kompiuteriai ir toliau kainuoja daugiau negu stacionarūs kompiuteriai. Lygiai tokių pačių duomenų tradicinio kompiuterio kaina daug maš  30 proc. mažesnė nei laptop kompiuterio. Žinoma, kad prie stacionaraus pc dar reiks įsigyti reikalingus priedėlius kaip: * vaizduoklis, * kompiuterinė klaviatūra  *kompiuterinė pelė kompaktiški kompiuteriai valdymo priedėlius turi pridėtus. Tai truputį sumažina kainų skirtumus.
Portabilių kompiuterių patogumas
Tai bene svarbiausias laptop kompiuterių pliusas. Nedideli nešiojamo kompiuterio korpuso išmatavimai bei svoris leidžia patogiai nešioti laptop kompiuterį kartu su savimi: * į ofisą, mokyklą ar atostogas. Mūsų tėvynėje sparčiai daugėjant nemokamo interneto wi-fi prieigų įvairius darbus įmanoma atlikti ne vien tik darbo vietoje arba namuose. Dar, su įkraunama baterija nešiojamuoju kompiuteriu paprasta kelias valandas dirbti neturint elektros maitinimo šaltinio.
Laptop kompiuterio taisymas ir techninė priežiūra
“Laptop” kompiuterį prižiūrėti reikia kruopščiau negu stalinį . Dėl brangesnių detalių ir atidumo reikalaujančio ardymo laptop kompiuterio atnaujinimas  yra brangesnis. Laptop kompiuteriai yra naudojami skirtingose vietose, dėl to gali nutikti, jog įrenginys nukenčia užpylus kavos ar peino. Patekus į tokią situaciją būtina tuoj pat ištraukti ličio jonų bateriją ir porai dienų nešiojamą kompiuterį padėti tinkamai nudžiūti. Nepavykus padaryti greitai, laptop remonto išlaidos gali būti didesnės už prietaiso savikainą.
Nešiojamų kompiuterių techniniai duomenys
Naujausių nešiojamų kompiuterių darbo spartumas, vaizdo raiška yra pakankami interneto naršymui bei filmams. Bet jeigu dirbate dizaino keitimu ar esate tikras žaidimų fanatikas, ko gero naudingiau pasirinkti greitą stalinį pc, kurį galėsite prireikus “paturbinti”.
Taigi, prieš norint rasti kitą laptop tipo pc apsimoka pagalvoti kokiu tikslu jį naudosite, bei kokios charakteristikos jums yra aktualiausios. Jei dažniau keliaujate, ar  mokotės mokykloje, dėl portabilumo laptop kompiuteris bus ypatingai efektyvi mokymosi priemonė.
Stacionarūs kompiuteriai Mūsų šalyje: augimas Europinių rėmimo lėšų dėka
Mūsų šalis pagal kompiuterių populiarumą yra prie pirmaujančių rytų Europoje bei pradeda prisivyti vakarų ES valstybes. Portabilių kompiuterių populiarumas plečiasi ir dėl naudingos ES subsidijų paramos. Komunikacijos technologijų paslaugoms bei visuoemnės projektų vystymui skiriami ištekliai nuo įstojimo į Europos Sąjungą. Pirmojo rėmimo rato 2004 – 2006 metu sėkmingai pabaigta maždaug dvidešimt paramos planų. Daugelis jų yra turi bendro su interneto priegos plėtra gyventojams. Viena iš pagrindinių šių planų siekių buvo suteikti laisvą priėjimą prie laptop kompiuterių ir web kiekvienoje bibliotekoje. Projektas buvo įgyvendintas Maždaug prieš metus.
Asmeniniai kompiuteriai bei naudojimas Lietuvoje : statistiniai duomenys
Kad didelė ES paramos investicijų pagalba yra sėkminga įrodo labai išaugęs tokio tipo pc naudojimas mūsų valstybėje. Nešiojamo tipo kompiuteriai šiandien aktyviai naudojami 75 procentų mūsų valstybės žmonių. Jaučiamas ženklus vyresnio amžiaus piliečių laptop kompiuterių naudojimosi kylimas – pensinio amžiaus grupėje kompiuterinės technikos naudojimas paaugo beveik šeštadaliu ir šiai dienai yra 40 proc..
Buitinė technika internetu
Televizoriai su “išmaniaja TV”
Televizoriai su “išmaniaja TV” kitaip vadinami išmaniais televizoriais yra nauji LCD tipo TV turintys daugybę galimybių. Asmenines internetines prekybines vietas turi tokios garsiausios gamintojos kaip Lenovo ar Asus. Apsipirkinėjant per internetą 1a paprasta gretinti kompiuterių technikos charakteristikas  kaip:
korpuso išmatavimai
technikos sunkumas
darbinis sparta
energijos sąnaudos
Tuo pačiu, apie interneto prekybos vietose siūlomas prekes nesudėtinga susirasti klientų nuomones. Dauguma įmonių siūlančių paslaugas internete per web parduotuves gali atvežti įsigytą prekę už tai neprašydami mokesčio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *