MOGO YRA PUIKUS PASIRINKIMAS IŠTIKUS FINANSINIAMS SUNKUMAMS IR NE TIK

parduoda automobiliusMogo suteikia klientams visokiausias greitas paskolas. Mūsų siūlomas lizingas yra pagrįstas tuo, koks yra Jūsų automobilis. Esame garantuoti, jog Mogo suteikiamas kreditas nenuvils Jūsų ir liksite patenkinti mūsų paslaugumu. Mūsų suteikiama autolizingo paslauga padės Jums gauti išsvajotąjį automobilį tikrai lengviau ir greičiau. Mūsų greitos paskolos teikiamos labai kokybiškai. Paskola priklauso nuo Jūsų vairuojamo automobilio rinkos kainos. Klientai laikinai parduoda automobilius. Taigi, greiti kreditai ypač populiarūs šiomis dienomis.

MŪSŲ SIŪLOMAS FINANSAVIMAS YRA PERAMTAS JŪSŲ AUTOMOBILIU

Paskolos internetu, greiti kreditai – itin aktualūs šiomis dienomis. Retas lietuvis yras patenkintas savo alga. Žmonės labai dažnai yra priversti gyventi vis taupiau. Būna atvejų, kai tikrai reikia ką nors įsigyti, tačiau vis trūksta tam pinigų. Tokiu atveju, paskola yra puiki išeitis, tačiau ją pasiimti reikia atsakingai. Mūsų siūlomos paskolos internetu yra prieinamos kiekvienam, o paraiška užpildoma labai greitai. Savaime suprantama, jog paskolos internetu yra itin patogus dalykas šiomis dienomis. Mūsų paskolos internetu nenuvils nei vieno – greita, paprasta, patogu. Užklausos patikra trunka vos pusvalandį. Paskutinis žingsnis – atvykti į bet kurį PayPost arba Mogo skyrių Lietuvoje. Svarbu atminti, jog kiekvienas kreditas, kiekviena paskola reikalauja atsakomybės. Mogo greitos paskolos už automobilį suteikia galimybę gauti beveik visą automobilio vertę. Už paskolą klientai laikinai parduoda automobilius mums, tačiau ir toliau gali jais naudotis.

GALIME PASIŪLYTI AUTOLIZINGĄ, KURIO PAGALBA ĮSIGYSITE SVAJONIŲ AUTOMOBILĮ JAU DABAR

Mogo greitieji kreditai užtikrins, kad svajonių automobilis bus Jūsų jau šiandien. Paskola automobiliui yra labai panaši į įprastą paskolą. Klientai tiesiog laikinai parduoda automobilius mums. Kaip ir paskolos, automobilio kreditas taip pat gali būti užpildomas internetu. Jeigu užpildyta paraiška priimama, galite atvykti i pasirašyti sutartį. Prieš gaudami autolizingą, privalėsite sumokėti 10% automobilio rinkos kainos. Tada, visai netrukus, automobilis jau bus Jūsų. O tada, žinoma, galėsite važinėtis naujuoju automobiliu nevaržomai.

INFORMACIJA APIE AUTOMOBILĮ

Reikia atminti, kad yra kelios sąlygos. Greiti kreditai bus suteikiami tik tada, kai automobilis atitiks iškeltus reikalavimus. Visų pirmiausia, greitos paskolos suteikiamos tik tuomet, jeigu automobilis registruotas Jūsų vardu. Sekanti sąlygą – privaloma technikinė apžiūra ir TPVCA draudimas. Galų gale, jeigu finansavimo suma didesnė nei 5000 eurų, reikalingas ir KASKO draudimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *