MOGO PASIŪLYS JUMS FINANSINĘ PAGALBĄ LABAI GREITAI BEI UŽTIKRINTAI

lejupielādeMogo suteikia klientams įvairiausias greitas paskolas. Mūsų teikiamos paskolos yra pagrįstos tuo, kokį automobilį turite. Gautas kreditas gali būti atiduodamas per Jums patogų laikotarpį. Taip pat galime užtikrinti, kad Jūsų svajonių automobilis būtų Jūsų jau šiandien autolizingo dėka. Mūsų suteikiamos greitos paskolos itin kokybiškos. Suteikiama paskola gali būti žymiai didesnė, jeigu Jūsų automobilis yra vertingesnis. Mūsų siūlomas kreditas yra paprastai grąžinamas bei neapsunkina Jūsų. Taigi, Mogo greiti kreditai neabejotinai Jūsų nenuvils.

SIŪLOME SĄŽININGUS MAINUS – JUMS SUTEIKIAME PASKOLĄ, JŪS MUMS PASKOLINATE NUOSAVĄ AUTOMOBILĮ

Keičiasi laikai, keičiasi ir žmonių gyvenimo būdas, todėl paskolos internetu ir greiti kreditai yra itin populiarūs. Dažnas lietuvis užtenka pinigų viskam. Vis dažniau eilinis lietuvis privalo stengtis gyventi taupiau. Visi nuolat svajoja įsigyti ką nors brangaus, tačiau vis nepasiryžta tam skirti pinigų. Vis dėlto, tokiu atveju, paskola tampa viena realiausių išeičių. Mūsų suteikiamos paskolos internetu, telefonu arba atėjus tiesiai į skyrių yra greitos ir patogios. Savaime suprantama, jog paskolos internetu yra itin patogus dalykas šiomis dienomis. Mogo paskolos internetu bei telefonu taip pat gali būti užpildomos. Užpildytos paraiškos patikrinamos vos per pusvalandį. Paskutinis žingsnis – atvykti į bet kurį PayPost arba Mogo skyrių Lietuvoje. Kiekviena paskola, kiekvienas kreditas yra suteikiamas pasiremiant pasitikėjimu. Mūsų suteikiamos greitos paskolos išspaus visą naudą iš Jūsų automobilio. Už paskolą Jūs laikinai perregistruosite savo automobilį mums, tačiau ir toliau galite juo naudotis.

MŪSŲ DĖKA GALĖSITE ĮSIGYTI SAU PATINKANTĮ AUTOMOBILĮ

Mogo greitieji kreditai užtikrins, kad svajonių automobilis bus Jūsų jau šiandien. Paskola automobiliui yra labai panaši į įprastą paskolą. Kreditas automobiliui gali būti lengvai užpildomas internetu, telefonu arba skyriuje. Kaip ir paskolos atveju, jeigu Jūsų paraiška patvirtinama, galite atvykti į skyrių. Prieš gaudami autolizingą, privalėsite sumokėti 10% automobilios rinkos kainos. Tada VĮ Regitra užregistruos Jus, kaip naujojo automobilio savininką. Jau tą pačią dieną galėsite sėsti už naujojo automobilio vairo.

TRUPUTĮ INFORMACIJOS APIE AUTOMOBILĮ

Savaime suprantama, kad yra šiokių tokių sąlygų, kurios būtinos visiems. Jeigu automobilis neatitinka kurio nors iš nurodytų reikalavimų, Jums greiti kreditai negali būti suteikiami. Greitos paskolos suteikiamos tik teisėtiems automobilių savininkams. Sekanti sąlygą – privaloma technikinė apžiūra ir TPVCA draudimas. Galų gale, jeigu finansavimo suma didesnė nei 5000 eurų, reikalingas ir KASKO draudimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *