Mobilieji telefonai: ką būtina žinoti prieš perkant

Mobilusis telefonas tapo bene svarbiausiu techniniu įrenginiu kurį naudoja praktiškai kiekvienas žmogus. Jau kurį laiką mobilieji telefonai atlieka ir „mini kompiuterio“ funkciją ir laikui bėgant sparčiai tobulėja. Jei ieškote naujo išmaniojo telefono patariama atkreipti dėmesį į su Samsung Galaxy S4 ir HTC One. „Galaxy 4“ suteiks jums galimybę išnaudoti visą Android operacinės sistemos potencialą. „HTC One“  šiuo metu yra bene gražiausias galingas išmanusis telefonas, savo veikimu nenusileidžiantis „Galaxy 4“. Jeigu aktualiausias dalykas išmaniajame telefone Jums yra ilgas baterijos tarnavimo laikas – sau lygių neturi „Motorola Droid Maxx“. Na, o jeigu esate lojalus „Apple“ produkcijos fanas – iPhone 5s šiuo metu yra pažangiausi šio gamintojo mobilieji telefonai.

Trys pagrindiniai kriterijai renkantis telefoną

1.       „Nesivaikykite“ pigiausių telefonų modelių

Lietuvos mobilaus ryšio operatoriai išmaniuosius telefonus siūlo įsigyti pasirašant bent 2 metų sutartį ir sumokėjus pradinę įmoką. Perkant be sutarties galingiausi mobilieji telefonai kainuoja tūkstančius, todėl neverta bijoti pratęsti sutarties su savo operatoriumi ir telefoną gauti pigiau.

2.       Nuspręskite kokios telefono funkcijos jums yra aktualiausios

Prieš perkant visada naudinga tvirtai žinoti ko ieškote. Taip netik lengviau išsirinkti norimą įrenginį, bet ir galima kažkiek sutaupyti.

3.       Raskite patinkančio dizaino telefoną

Telefonas yra įrenginys, kuriuo naudositė kiekvieną dieną todėl svarbu išsirinki tokį kuris Jums patiktų. Reikia, kad telefonas būtų netik išvaizdus, bet ir patogus laikyti rankose.

Svarbios charakteristikos/funkcijos

 

Ekrano dydis. Daugelio šiuolaikinių išmaniųjų telefonų ekranų įstrižainės siekia 4.7  colio ir daugiau. Didelius ekranus turi patys galingiausi mobilieji telefonai. Pirkdami telefoną su dideliu ekranu turėkite omenyje, jog didelio ekrano dėka galėsite stebėti kokybiškesnius vaizdus, tačiau didelių išmatavimų telefoną sunku valdyti viena ranka.

Fotokamera. Nors daugelis apie fotografavimo kokybę sprendžia iš kameros megapiskelių skaičiaus, tai nėra objektyvu. Kai kurie telefonai su 5 megapiskelių fotokamera fotografuoja kokybiškiau nei 8-nių. Fotografijų kokybę įtakoja netik megapikselių skaičius, bet ir vaizdo procesorius bei autofokusavimo funkcija.

Baterijos veikimo laikas. Telefono veikimo laiką labiausiai lemia juo atliekamos funkcijos bei baterijos talpa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *