LIETUVA, LATVIJA AR ESTIJA – NESVARBU, AKURATS ATGABENS IR PASTATYS UŽSAKYTĄJĄ PALAPINĘ BET KUR

lejupielāde (8)Vasara – maloni šiluma, gera nuotaika bei daugybė švenčių visoje Lietuvoje. Ne paslaptis, kad vasarą žmonės švenčia labiausiai. Šiais laikais palapinės renginiams yra pasirenkamos praktiškai visada.Puikus kainos ir kokybės santykis. Akurats specialistai pasirūpins, kad palapinė būtų atvežama, kur reikia, bei sumontuojama. Svarbu paminėti, jog palapinės pristatomos Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje. Pati įmonė yra įsikūrusi Latvijoje. Stebina, kaip Akurats – tokia jauna įmonė, prasimušė taip, jog jos nuomojamos palapinės renginiams yra vienos žinomiausių. Galų gale, Akurats yra ypač patikima ir užtikrintas paslaugas tiekianti įmonė, kurios nereikia bijoti išsirinkti.

MŪSŲ SIŪLOMOS PALAPINĖS GALI BŪTI PASTATOMOS, ATSIŽVELGIANT Į PLANUOJAMĄ PALAPINĖS PASKIRTĮ

Nuomojantis palapinę galima pasirinkti ir įvairių priedų. Tarkime, palapinėje galima sumontuoti apsauginius panelius. Tokie paneliai sutvirtina palapinės sienas. Beje, paneliai gali būti plastmasiniai bei stikliniai. Stikliniai paneliai yra lyg langai nuo žemės iki palapinės lubų. Plastmasiniai paneliai dažniausiai montuojami per aktyvesnes šventes. Dar populiaresnis ir svarbesnis priedas yra grindys. Populiariausios ir rekomenduojamos yra medinės grindys. Jos tvirtos, praktiškos, patikimos ir prilygsta grindims namuose. Medinės grindys gali būti pasirenkamos net ir pačių judriausių švenčių metu. Tvirtumu, mūsų siūlomos medinės grindys, tikrai prilygsta tikroms, daugelio namuose esančioms, grindims. Yra galimybė pasirinkti ir paklojamas plastmasines grindis. Tačiau šio tipo grindys nėra skirtos atlaikyti didelio kiekio žmonių. Rekomenduojama pasirinkti plastmasines grindis, jeigu palapinėje nebus daug žmonių ir joje nebus užsiimama jokia veikla. Tačiau Akurats priedų pasirinkimas yra gerokai didesnis.

PALAPINĖS PUIKIAI PATOGIOS NAUDOTI NETGI ŽIEMOS METU

Žiemą Akurats darbuotojai pastatys palapinę ir pasirūpins, kad joje nebūtų šalta. Palapinėje gali būti pastatomi tam tikri dujiniai šildytuvai. Šie šildytuvai puikiai apšildo palapinę ir tada, kai lauke labai žema temperatūra. Medinės grindys ir dujiniai šildytuvai – būtini priedai žiemą. Kiekvienas šildytuvas gali gerai apšildyti tam tikrą plotą, todėl svarbu apskaičiuoti reikalingą šildytuvų kiekį. Visi šildytuvai yra tokie patys, kadangi jų įvairovė tikrai nėra reikalinga. Dujinius šildytuvus pastayti ir pajungti yra ganėtinai sudėtinga, todėl tai gali atlikti tik Akurats darbininkai. Akurats darbuotojai sumontuoja, išmontuoja įrangą ir prijungia pirmąjį dujų balioną. Pasibaigus vienam balionui, sekantį prisijungia pats klientas. Kad nenukentėtumėte Jūs arba turtas, būtinai laikykitės mūsų nurodomų saugos reikalavimų. Galime užtikrinti, kad mūsų paslaugų ir nuomos kokybė yra pati aukščiausia. Akurats darbuotojai visada suteiks Jums reikiamą pagalbą.

Peržiūrėti daugiau- http://akurats.com/lit/iranga/sildytuvai/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *