Ismanieji telefonai: „Iphone 5“ ir „Samsung Galaxy S4“

„Samsung Galaxy S4“ triukšmingai atėjus į rinką dar prieš jo pasirodymą buvo oficialiai skelbiama apie telefoną, kuris pralenks ne tik pagrindinį konkurentą Iphone, bet ir patį laikmetį. Be abejo, daug kam tai kėlė abejonių, tačiau ir dabar pasigirsta pagrįstų nuomonių, jog iš tiesų „Iphone 5“ tėra praeitų metų hitas, o štai SG4 priklauso ateitis. Kuo „Samsung“ ismanieji telefonai pralenkia Iphone“?

Ekranas ir dydis. Iphone 5“, be abejo, yra itin kompaktiškas ir šiuo atveju mes kalbame apie telefoną, kurį lengvai įsimesite į kišenę ir prireikus greitai nufotografuosite norimą momentą ar paprasčiausiai lengvai laviruosite laikydami rankoje. Apie SG4 to nepasakysi: tai labiau mini kompiuteris,10% aukštesnis ir 19% platesnis už konkurentą. Galima ginčytis, kiek dydis iš tiesų yra svarbu, tačiau kitas nepralenkiamas pranašumas, kurį turi naujieji SG4 ismanieji telefonai – didesnis ekranas. Pralenkiama Iphone 5“ vos coliu, tačiau visiems įpratusiems prie „Apple“ produkcijos, į rankas pakliuvus naujam Samsung produktui, skirtumas didelis: ekranas leidžia labiau mėgautis vaizdo įrašais ar naršymu internete. Kalbant apie programinę įrangą, Iphone IOS šiuo atveju vartotojams yra kiek priimtinesnė ir lengvesnė, kitaip dar įvardijama kaip you-know-what-to-expect platforma. Tiksliau tariant, su Iphone 5“ programas valdyti paprasta,tačiau SG4 gali tapti tam tikru iššūkiu.Neretai tam, jog perprastum ar pakeistum nustatymus pagal savo prioritetus, gali tekti nusipirkti papildomus apps’us ( „Nova Launcher“ ), paiškinančius, kaip lengviau susiorientuoti išmaniajame. Kita vertus, kantrybė stengiantis perprasti mechanizmą atsiperka su kaupu – SG4, dėka 4 branduolių varomo procesoriaus, yra kur kas greitesnis už „Iphone 5“, be to pastarojo telefono valdymo balsu aplikacija „Siri“ jau turi nusileisti kur kas pranašesnei „Android“ veikiančiai „Google Now“ su tobulesnėmis paieškos sistemomis. Galiausiai SG4 dėl 13 megapikselių gali didžiuotis ir aukšta nuotraukų kokybe ir geresniu šviesos gaudymu: „Iphone 5“, tiesa, sugeba atkartoti realesnius šviesų tonus nuotraukose, bet nusileidžia 8 megapikseliais.

Tiek SG4, tiek „Iphone 5“ jau savaime yra geriausi savo kartos telefonai, tačiau klausimas, kuris geresnis, vis dar lieka atviras.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *