Dell kompiuteriai: XPS 27 modelis „viskas viename“

Beveik viskas ko galite norėti viename kompiuteryje

Šių metų liepos mėnesį Dell pristatė „all in one“ klasės kompiuterį Dell XPS 27. XPS 27 pasižymi greitu veikimu bei funkcijų gausa, dideliu 1080 taškų rezoliucijos liečiamu ekranu. Šiame kompiuteryje įmontuota Nvidia vaizdo plokštė ir naujausias 4 branduolių Intel procesorius. Tiesa šiame multifunkciniame kompiuteryje naudojama senoka pagrindinė plokštė, naudojantis įrenginiu su akumuliatoriumi veikimo laikas nėra ilgas. Reguluojamas stovas galėtų būti lankstesnis. Apibendrinant galima teigti, jog kaip aukštesnės klasės „ viskas viename“ kompiuteris  Dell XPS 27 puikus naudojimui namuose.

Nors šiuo metu didžiausio dėmesio sulaukia Windows 8 operacinę sistemą turintys Dell kompiuteriai, planšetiniai kompiuteriai ir hibridai,  „all in one“ tipo kompiuteriai su liečiamais ekranais valdomi patogiausiai. „All in one“ tipo kompiuterius gamina ir kitos žinomos kompanijos tokie kaip Vizio, Asus, Lenovo ir kitos. Dell kompiuteriai XPS 27 lenkia konkurentų modelius patogumu ir funkcijų gausa.

Daugiafunkcinis kompiuteris gali būti valdomas netik iečiamu ekranu bet ir beviele klaviatūra bei pele. Tiek pelė, tiek klaviatūra pagamintos iš plastiko, todėl savo dizainu neišsiskira. Džiugu tai, kad klaviatūroje visi klavišai išdėstyti protingai: yra ir skaičiai bei ekrano ryškumo reguliavimo mygtugai.

Didžiausias XPS 27 koziris yra milžiniškas, 27 colių įstrižainės ekranas. Skirtingai nei kiti 27 colių „all in one“ tipo kompiuteriai, XPS 27 turi didžiulę 2560 x1440 rezoliuciją, kai dauguma konkuriantų modelių turi kuklią, 1920 x 1080 raišką. Panašia raiška gali pasigirti tik Apple „MacBook Pro“ ir Toshiba „Kirabook“, bet abu šie modeliai yra be liečiamų ekranų.

Techninės specifikacijos

  • 2 terabaitų talpos kietasis diskas
  • 8GB RAM
  • Optinis diskų įrašymo įrenginys
  • 64-bit Windows 8 operacinė sistema
  • 2 GB NVIDIA Geforce vaizdo plokštė
  • Bevielė pelė ir klaviatūra

Kaina nuo 4500 iki 5500 litų, priklausomai nuo komplektacijos.

Dell kompiuteriai XPS 27 šiuo metu yra „all in one“ tipo kompiuterių rinkos lyderiai. Dell skelbia, jog neketina šios rinkos nišos apleisti – jau dabar kuriami dar galingeni multifunkciniai kompiuteriai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *