buitine technika: virykles, kompiuteriai, televizoriai

Laptop kompiuteriai  išstumia multifunkcinius?
Nešiojami kompiuteriai tai priemonė darbui be kurios vargiai išsiverstų  programuotojas, dėstytojai arba moksleiviai. “Laptop’ų” populiarumą vartotojų tarpe lemia netik techniniai duomenys: *lengvumas, *racionalumas, *mažos elektros energijos kaštai, tai pogi priimtina kaina. Prieš aštuonis – dešimt metų kompaktiški kompiuteriai buvo gerokai brangesni , nešiojamų kompiuterių pradinė kaina prasidėdavo nuo penkių tūkstančių LT. Augant technologijoms ryškiai smuko ir tokių kompiuterių įkainai prekybos vietose – šiuo metu naują nešiojamą kompiuterį nesunku nupirkti ir už mažiau nei 2 tūkstančius LT.
Nešiojamų bei tradicinių kompiuterių palyginimas
Kiek kainuoja?
Nepaisant ženklaus kainų kritimo portabilūs kompiuteriai dar įkainoti daugiau negu stacionarūs . Beveik vienodų techninių savybių tradicinio kompiuterio kaina daug maš  30 proc. menkesnė negu nešiojamojo kompiuterio. Aišku, personalinio pc prireiks įsigyti tokius priedėlius kaip: * skystųjų kristalų monitorius, * kompiuterinė klaviatūra  *kompiuterio pelė kompaktiški kompiuteriai šitus priedus turi pridėtus. Tai kažkiek sumažina esančius kainų skirtumą.
Nešiojamo tipo kompiuterių kompaktiškumas
Tai bene pagrindinis portabilių kompiuterių pliusas. Nedideli “laptopo” kompiuterio korpuso išmatavimai ir svoris leidžia nešioti jį kartu su savimi: * į ofisą, mokyklą ar kelionę. Mūsų valstybėje greitai daugėjant nemokamo interneto wi-fi vietų įvairius darbus įmanoma įvykdyti nevien darbo vietoje ar iš namų. Taip pat, su ličio jonų baterija nešiojamuoju kompiuteriu paprasta kelias valandas naudotis neturint šalia elektros maitinimo šaltinio.
Kompiuterio taisymas ir atnaujinimas
Samsung kompiuterį atnaujinti reikia kruopščiau nei stacionarų . Dėl aukštesnės kainos dalių bei sunkesnio montavimo laptop kompiuterio techninis remontas  kainuoja daugiau. Nešiojamo Tipo kompiuteriai būna naudojami skirtingose patalpose, todėl kartais pasitaiko, jog prietaisas nustoja veikti išliejus sriubos arba peino. Tokioje situacijoje būtina greitai išimti ličio jonų akumuliatorių bei porai dienų nešiojamo tipo kompiuterį palikti visiškai nudžiūti. Nepavykus išimti akumuliatoriaus iškart, laptop tvarkymo išlaidos gali viršyti už prietaiso kainą.
Tokio tipo kompiuterių veikimo greitis
Dabartinių tokių kompiuterių darbo greitis, vaizdo ryškumas yra užtektinai geri interneto naršymui ir pramogavimui. Bet jeigu dirbate aukštos kokybės vaizdų kūrimu arba esate didžiulis kompiuterinių žaidimų fanatikas, ko gero būtų naudingiau įsigyti labai galingą tradicinį pc, kurį galėsite dažniau “paturbinti”.
Taigi, prieš planuojant rasti kitą nešiojamą kompiuterį naudinga apgalvoti kokiu tikslu personalinį kompiuterį naudosite, ir kokios savybės yra pačios svarbiausios. Jei neretai keliaujate, ar  mokotės mokykloje, dėl lengvumo nešiojamas kompiuteris bus ypač reikalinga laisvalaikio priemonė.
Nešiojami kompiuteriai mūsų valstybėje: augimas ES paramos investicijų dėka
Lietuvos Respublika pagal IT naudojimą patenka šale pirmaujančių rytinėje Europos dalyje bei pradeda pavyti vakarų Europos valstybes. Nešiojamų kompiuterių naudojimas sparčiai plečiasi ir dėl naudingos EUROPOS SĄJUNGOS struktūrinių subsidijų rėmimo. Komunikacijos technologijų viešųjų paslaugų ir infrastruktūros didinimui skiriama lėšų vos tik įstojus į ES. 1-mojo rėmimo rato 2004 – 2006 metu įvykdyta 19 finansavimo planų. Didžioji dalis jų yra artimi su www vietų plėtra visuomenei. Viena iš pagrindinių šitų užduočių tikslų buvo įgyvendinti nemokamą priėjimą prie portabilių kompiuterių ir web  Lietuvos bibliotekose. Projektas buvo baigtas Praėjusiais metais.
Laptop kompiuteriai ir populiarumas : statistiniai duomenys
Kad didelė Europos Sąjungos paramos investicijų pagalba yra sėkminga įrodo labai išaugęs stacionarių kompiuterių pardavimai mūsų šalyje. Laptop kompiuteriai šiais metais yra kasdien naudojami 75 procentų valstbybės žmonių. Matomas didėjantis vyresnio amžiaus žmonių tokio tipo kompiuterių naudojimo didėjimas – 60-74 metų amžiaus grupėje kompiuterinės technikos pirkimai išaugo 14% bei šiai dienai išaugo iki 40 proc..
Buitinė technika internetu
“Smart TV” televizoriai
Televizoriai su “išmaniaja TV” dar vadinami protingais TV yra nauji plazminiai televizoriai turintys daugybę galimybių. Atskiras internetines parduotuves turi visos garsiausios technikos gamintojos kaip Sharp arba Asus. Įsigyjant virtualiose pardutuvėse paprasta sugretinti IT technikos charakteristikas  kaip:

  1. išmatavimai
  2. technikos svoris
  3. veikimo spartumas
  4. ekonomiškumas

Tuo pačiu, apie www prekybos vietose parduodamas prekes lengva susirasti klientų nuomonę. Absoliuti dauguma bendrovių prekiaujančių buitine technika internetu per turinčių internetines parduotuves gali atgabenti įsigytą daiktą už tai neprašydami mokesčio. Internetu galima išsigyti ir didelius buitines technikos įrenginius: šaldytuvus ir dujines virykles.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *