Brother HL-3170CDW spausdintuvai

Kartais renkantis spausdintuvus norima kiek įmanoma didesnio funkcionalumo (all-in-one kategorija) , kartais svarbesnė tampa nuotraukų kokybė, o kartais tikimasi gauti tarpinį variantą – Brother HL-3170CDW spausdintuvai šiuo atveju tiks bet kuriai ofisinei aplinkai dėl savo specifikacijų – spausdinimas iš abiejų pusių, bevielės jungtys, integruotos Google Cloud Print technologijos. Vartotojai, dėka Digital LED spausdinimo technologijos, galės kokybiškai spausdinti tiek juodus, tiek spalvotus 600×2,400 rezoliucijos dokumentus. Visi, ieškantys greitų, patikimų, mažai kainuojančių bei kompaktiškų aparatų savo verslo sektoriui, įsitikins, jog Brother HL-3170CDW spausdintuvai padarys reikiamą įspūdį.

Specifikacijos

Brother  spausdintuvai HL-3170CDWrūpinasi elektros suvartojimu ir apie tai kalba integruotos funkcijos Deep Sleep Mode ir automatinis dvipusis lapų spausdinimas. Pirmuoju atveju spausdintuvai įsijungs ir automatiškai pradės kopijuoti ar vykdyti kitą norimą užklausą taip sutaupydami energijos, antruoju atveju bus sutaupomas popieriaus kiekis, automatiškai pakeičiant norimus lapus. Spausdinant nustačius High-capacity Replacement Toner Cartridges funkciją papildomai bus galima sutaupyti apie 60% išlaidų, o nustačius Auto off Mode, leis automatiškai išjungti prietaisus, jais nesinaudojant – naudojimasis HL-3170 yra lyg vietinių spausdinimo paslaugų perkėlimas į darbo aplinką, tik kur kas pigesnė alternatyva. Patogumas slypi ir USB jungtyse bei Wi-Fi Direct ar Network-wide prieigose, o svarbiausia – mobilaus spausdinimo galimybėse, naudojant integruotomis programomis kap Apple AirPrint, Google Cloud Print bei Brother’s iPrint & Scan išmaniųjų telefonų ptogramomis, kurios leis beveiliu būdu atspausdinti dokumentus iš Apple, Android, Kindle Fire ar Windows Phone 7 mobilių prietaisų.

Spausdinimo kokybė

Įperkami už itin prieinamą kainą, Brother HL-3170CDW spausdintuvai puikiai spausdins tekstus, tačiau tiems, kurie darbo ar namų aplinkoje dažniau susidurs su vaizdinės medžiagos printinimu, gali tekti alternatyvų paieškoti kitur arba nusiteikti, jog geriausiai bus spausdinami mažesnio formato vaizdiniai ir grafika. Visų pirma, jei spausdintuvuose pasibaigia nors viena iš keturių spalvų, aparatai, priešingai nei daugelis, nespausdins su torimais tonais apskritai. Tačiau tai jokiu būdū nereiškia, jog HL-3170CDW yra vidutinės vertės, kadangi lyginant su kitais lazeriniais konkurentais, Brother spausdintuvai yra pakankamai spartaus veikimo.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *