Biudžetiniai vaizdo registratoriai: puikus veikimas už prieinamą kainą

GS1000

GS1000 vaizdo registratoriai užtikrins ne tik puikų dienos ar  nakties vaizdų fiksavimą, bet ir pasiūlys GPS funkciją. Pastaroji seks ir nurodys lokaciją bei greitį, informaciją įrašant tiesiai į video – puiki alternatyva, kuomet automobilis yra skolinamas kitiems ir norima nustatyti tikslias važiavimo kryptis ( ypatinga jeigu vairuotojai yra neprityrę ar tik pradedantieji ) ar norint išvengti nesusipratimų su greičio viršijimu. GS1000 vaizdo registratoriai pasiūlys šį tą daugiau nei kitos – dažniausiai galima tikėtis arba geros video kokybės, arba kompaktiškumo, tačiau pastarieji aparatai lengvai pasiūlys abi išeitis ir už itin biudžetinę 200 dolerių kainą.Vienintelis trūkumas – didelė klastočių tikimybė ( kaip ir su visais kinietiškais aparatais ).

K6000

Novatek procesoriais valdomi K6000 vaizdo registratoriai pasižymi gera dienos, tačiau kiek prastesne nakties fiksavimo kokybe, be to, pigesni aparatai neturi GPS, tačiau pristatomi su G-sensoriumi, pranešančiu apie staigius posūkius ar kitus pakitimus kelyje. Už 80 dolerių sumą gaunamos pakankamai gerai veikiančios specifikacijos kaip LED šviesos ar 600mAH baterijos parkavimui. Kam nesvarbus dydis ir aktualūs finansiniai apribojimai, K6000 bus protingas pirkinys, tačiau besitikiniems geros garso įrašymo kokybės, vertėtų persvarstyti apie kiek brangesnius registratorius.

Aiptek X2

Šie vaizdo registratoriai yra brangesni, tačiau gali pasigirti nepriekaištinga video kokybe net ir nakties metu, plonu korpusu bei daugybe kitų naudingų funkcijų. Pavyzdžiui, Rapid Two Continuous Shooting leis užfiksuoti vairavimo pažeidimus ar kitus nelegalius veiksmus kelyje – tereiks paspausti Up mygtuką ir visi vaizdiniai įrodymai jau bus vartotojo rankose. Visus auto įvykius leis užfiksuoti ir Down skubios pagalbos mygtukas , kuomet X2 vaizdo registratoriai galės įrašyti svarbius video 30 sekundžių. Kitas svarbus faktorius – X2 apima platų stebėjimų kampą, kuris leidžia apimti ir įrašyti vaizdus itin aiškiai, be jokių galimų iškraipymų. Galiausiai svarbiausia, jog vaizdo registratoriai veiks bet kokiomis temperatūros ar lauko sąlygomis, būdami atsparūs karščiui ir šalčiui. Taip X2 , talpindami daugybę funkcijų viename, bus puikiu sprendimu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *