STAMBI BUITINĖ TECHNIKA – VISIEMS LENGVAI SUPRANTAMAS PAVADINIMAS. NUO INDAPLOVIŲ IKI ŠALDYTUVŲ – VISKAS TELPA Į ŠĮ SKYRIŲ.

Kiekvieno namuose yra daugiau ar mažiau stambiosios buitinės technikos. Vis dėlto be šaldytuvo ar viryklės neapsieina nė vienas. Truputį mažiau būtina, tačiau vis tiek labai neretai žmonių namuose naudojama technika – indaplovės, elektrinės džiovyklės, vandens šildytuvai, gartraukiai. Savaime aišku, kad dažniausiai pasitaikanti stambi buitinė technika yra šaldytuvai, skalbimo mašinos bei dujinės ar elektrinės viryklės. Nesvarbu, kokia populiari yra viena ar kita technika, kadangi pirkėjas atsižvelgia ne į populiarumą, bet į poreikius.

AKTUALIAUSI SKALBYKLIŲ TIPAI, TAI SKALBIMO MAŠINOS, PAKRAUNAMOS IŠ VIRŠAUS BEI PRIKRAUNAMOS IŠ PRIEKIO.

Pats pirmas pastebėjimas tarp skalbimo mašinų, pakraunamų iš priekio ir iš viršaus, tai kaina. Skalbyklių, pakraunamų iš viršaus, kaina nežymiai didesnė, bet jų prekyboje nėra daug. Visiems gerai žinoma, jog skalbyklės, prikraunamos iš priekio yra kiek aktualesnės. Ir pasiūla, ir paklausa iš priekio prikraunamų skalbyklių išlieka žymiai didesnė. Labai Dažnai iš viršaus prikraunamos skalbyklės taikomos mažesnėms patalpoms, kai prikrauti drabužius iš priekio būna sudėtinga. Taipogi skalbyklės tipą pirkėjai renkasi ir atsižvelgiant į interjero dizainą, suplanavimą. Prieš perkant naują skalbimo mašiną, žmonėms, galima teigti, visada kyla neaiškumų dėl gamintojo, programų skaičiaus bei kitų funkcijų, kurios vieniems reikalingos, kitiems, galbūt, ne. Beveik visi nori įsigyti tokią skalbyklę, kuri tenkintų visus jo norus, bet tik už tokią kainą, kuri atitiktų tik svarbiausias funkcijas. Būtent todėl svarbu nuspręsti, ko ieškote. Skalbyklės būna skirstomos atsižvelgiant į sunaudojamos energijos lygį, pagal skalbyklės gylį, programų skaičių, valdymą bei daug kitų nuostatų. Kai kurios skalbimo mašinos gali įvykdyti net ir džiovyklės darbą. Nors džiovyklės funkcija būna nedažnai pasitaikanti skalbimo mašinose, skaitmeninė parduotuvė 1a.lt gali pateikti netgi tokio tipo skalbimo mašinų.

KAIP JAU MINĖJOME, PRIE STAMBIOS BUITINĖS TECHNIKOS BŪNA PRISIKIRAMOS IR DŽIOVYKLĖS.

Džiovyklės kokybiškai bei tvarkingai įvykdo savo funkciją, todėl jų kaina, lyginant su skalbyklių, ganėtinai nemaža. Džiovyklių pasirinkimas, kaip ir iš viršaus pakraunamų skalbimo mašinų, nėra aukštas. Nusiperkant džiovyklę rekomenduojama dėmesį atkreipti į jos talpą, valdymą bei džiovinimo programų kiekį. Tokie pasirinkimai, kaip sunaudojamos energijos kiekis, vidinis apšvietimas ir taip toliau, nėra itin svarbūs, tačiau vis tiek kai kuriems klientams vienas ar kitas faktorius gali nepatikti, štai kodėl geriausias nusprendis – rimčiau pasidomėti įsigyjama preke, prieš ją įsigyjant. Dažniausiai džiovyklės turi kondensacinio džiovinimo technologiją.

VOS PRIEŠ KELETĄ METŲ GYVENTOJŲ BUITYJE ATSIRADUSI BUITINĖ TECHNIKA – INDAPLOVĖS.

Indaplovė – stebinamai svarbus pagalbininkas namų buityje. Daugeliui jau atsibodęs indų plovimo procesas bus įvykdytas vos keleto mygtukų paspaudimu. Indaplovės yra panašių matmenų, kaip ir skalbyklės, tik šiek tiek siauresnės. Indaplovės būna ir gerokai mažesnės, dvigubai žemesnės, jos būna itin praktiškos ir visada gali būti statomos ant spintelių, tačiau, savaime aišku, tokių indaplovių talpa yra ir žymiai mažesnė. Mažesnės indaplovės puikiai tinka mažesnėms šeimoms. Turbūt atsimenate, kai rašėme, jog skalbimo mašinos visda būna pasirenkamos ir atsižvelgiant į gylį. Taigi, jeigu grįžtame prie indaplovių, jų faktorius yra visiškai ne toks – jos visada yra skirstomos atsižvelgiant į plotį. Indaplovės dažniausiai būna gaminamos su talpa nuo šešių iki dvylikos indų komplektų, o nuo šios nuostatos labiausiai ir priklauso pačios indaplovės kaina. Tokios nuostatos, kaip energijos sąnaudos, spalva, valdymas, ekranas būna beveik visuose stambios buitinės technikos komponentuose, todėl apie šias funkcijas dabar nebepasakosime. Dar viena funkcija, kuri taip pat truputį keičia indaplovės vertę – tai temperatūros nustatymų skaičius. Labai populiaru yra indaploves įmontuoti į virtuvės spintelės, tokiu atveju virtuvėje indaplovė nesimato. Apie indaploves taipogi galima pridurti, kad indaplovės matomai palengvina kasdienybę namų buityje ir tai tik laiko klausimas, kada tokia technika bus kiekvienoje buityje.

ŠALDYTUVAI ir ŠALDIKLIAI – BE ABEJO KIEKVIENOJE BUITYJE BUITINĖ TECHNIKA. DAŽNAI ŽMONĖS ŠALDYTUVĄ TURI ĮSIGIJĘ NET NE VIENĄ, ITIN TAI AKTUALU ŠALDYMO KAMEROMS.

Šaldytuvas išlaiko maistą šviežų ir kokybišką ilgą laikotarpį. Mėsa, pieno bei kiti maisto produktai visada turi būti laikomi šaldytuve, kad būtų kokybiški ir negestų. Kalbant apie šaldiklius, itin dažnai šaldymo kamerų buityje turima ne po vieną, o po du arba net daugiau vienetų. Ypač tai aktualu tarp ūkininkų, kuriems šaldikliai nuolatos yra būtini. Šaldikliai gali šaldyti daug stipriau nei įprasti šaldytuvai ir netinka laikyti paprastam maistui, kuris yra vartojamas kasdien. Skalbimo mašinos išsirenkamos pagal gylį, indaplovės pagal plotį, o šaldytuvai ir šaldikliai – atsižvelgiant į aukštį. Itin dažnai šaldytuvų aukštis siekia porą metrų arba net daugiau, o tai reiškia didesnę talpą. Šaldytuvuose taipogi dažniausiai būna įmontuotos didesnės ar mažesnės šaldymo kameros. Jų pilnai pakanka nedidelėms, nedidelius kiekius šaldomų produktų sunaudojančioms šeimoms. Šaldikliai populiariausi išlieka tarp miestelių arba kaimų gyventojų, nes mieste, butuose žmonės stengiasi atsisakyti bet kokių, papildomą vietą užimančių daiktų.

ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ 1A.LT TAIPOGI NUOLAT TURI GALIMYBĘ PASIŪLYTI IR ĮVAIRŲ DUJINIŲ IR ELEKTRINIŲ VIRYKLIŲ PASIRINKIMĄ ATSIŽVELGIANT Į BET KOKIUS KLIENTO POREIKIUS.

Viryklės namie labai praverčia ruošiant maistą skanų ir maistingą. Kaip jau žinote, viryklės būna dujinės arba elektrinės. Pirkėjas pats turi žinoti, ar jam reikia dujinės, ar elektrinės viryklės. Jei namuose nėra galimybės ar noro prisijunti dujų, tai šiuo atveju lieka įsigyti elektrinę viryklę. Kai kurie žmonės labiau toleruoja elektrines virykles, kadangi nereikia rūpintis dėl dujų tiekimo, o elektra yra kiekvieno namuose. Taipogi būna ir pusiau elektrinės viryklės. Tokio tipo viryklės dažniausiai būna dujinės, tačiau orkaitė gali būti įjungta tik naudojant elektrą. Naujosios viryklės turi didelį funkcijų pasirinkimą, kurios labai padedančios tiek verdant, tiek kepant, tiek naudojant orkaitę. Laikmatis gerai gelbsti tada, kai nėra galimybės nuolat prižiūrėti gaminamą maistą. Kai kurios viryklės turi netgi termostatus bei grilius, o tokioms funkcijomis, žinoma, būna gaminami net atskiri įrenginiai. Todėl įsigyjant naują viryklę be abejo yra iš ko pasirinkti.

SKAITMENINĖ PARDUOTUVĖ 1A.LT TIKRAI TURI ĮVAIRIOS STAMBIOS BUITINĖS TECHNIKOS, KURI PATENKINS BET KURIO ŽMOGAUS NORUS.

Taigi, Skaitmeninė parduotuvė 1a.lt visada gali pasiūlyti bet kokią prekę ir iš šios srities, kuri atitiks kiekvieno pirkėjo poreikius. Šaldytuvai, viryklės, skalbimo mašinos, gartraukiai bei daug panašios technikos – viskas prieinama keletu mygtukų spustelėjimų elektroninėje parduotuvėje 1a.lt už pačias geriausias kainas. Uždarąją akcinę bendrovę 1a.lt yra galimybė rasti adresu Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius. Šiuo adresu yra galimybė pasiimti įsigytas prekes darbo dienomis nuo 10 iki 19 val. Biuro darbo laikas: darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. Kontaktai: Tel.: +370 (5) 2054455, 2054456; Fax.: +370 (5) 2054457; Elektroninis paštas: info@1a.lt

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *