1a.lt – lietuviška internetinė parduotuvė,kur pigiausi mobilieji telefonai

1a.lt – lietuviška internetinė parduotuvė, siūlanti pigiausius technikos pasiūlymus

Gyvenant skaitmeninio amžiaus eroje , kurioje  greitai  kinta ir susiformuoja  nauji vartotojų  įpročiai, internetinių parduotuvių atsiradimas tapo  pravarčia aplinka ne tik apsiperkantiesiems ,bet ir online verslo atstovams . Praktiką puikiai iliustruojantis pavyzdys  –  1a.lt, kuri yra puikiai vertinama internetinė parduotuvė bei dar kitaip, linksniuojama kaip  lyderiaujanti elektroninės komercijos atstovė  iratidaryta,vadovaujantis  sėkminga  1a.lv parduotuvės patirtimi, kuomet pirmas bandymas įvyko Latvijoje , neilgai trukus šį   modelį pasiūlant ir Estijai . Pačios  1a.lt  vardas tiksliau pačio pirmo skaičiaus ir pirmos raidės simboliai ,  nurodo  elektroninės prekybos atstovosiekį  nurungti kitus internetinio verslo konkurentus , tiek prekių pasiūlos, tiek klientų aptarnavimo srityse . 1a.lt  turi penkių metų patirtį  ir savo vykdomą pelningą veiklą  gali paremti  internetinę prekybą iš kitų išskiriančiais kriterijais:*patogumu ,*šalia prekių pateikiamais išsamiais aprašymais ir  *patrauklesniais kainų pasiūlymais, nurungiantiems tradicines apsipirkimo vietas,  *prekių įvairovę, kuria ne visada pasigirs tradicinės parduotuvės,* spartumu, kuomet prekės ir išsirenkamos, ir atkeliauja į namus greičiau .
Remiantis „Eurimonitor International“ duomenimis ,Lietuva  niekuo neatsilieka nuo kitų Europos šalių, ypač nuo 2011 metų irkasmet  susigundančių pirkti internetinėse parduotuvėse procentinis skaičius padidėja iki 30%.  Daromos prielaidos, jog vartotojų skaičius turėtų dar labiau didėti  nes visame pasaulyje skaitmeninė prekyba žada pasiekti net 370 bilijonų dolerių sumą iki pat 2017 metų . Tokiu atveju internetinė parduotuvė 1a.lt ir toliau galės verstis pelninga veikla -internetinių tyrimų duomenimis , nors apsipirkinėjant prekių kategorijos yra gana įvairios ,dažniausiai   klientai  dairosi ir nori nusipirkti kompiuterius, televizorius ar kitą techniką, kuri čia pateikiama su kur kas didesnėmis nuolaidomis . Pasigirsta spėjimų,jog norint sutaupyti laiką  pirkėjų įpročiams ateis pokyčių metas ir skaitmeninė prekyba bus tokia pat sėkminga ir populiari lietuviams vejantis aktyviausiai iš namų ar biurų apsiperkančius britus, danus, vokiečius, švedus, olandus.
Pagrindinis motyvas, kodėl vartotojai privalo pasirinkti internetinę parduotuvę 1a.ltyra atsakingas įmonės požiūris į savo klientus ir bendravimą su jais. Telefonai vis dažniau perkami inmternetu. Sėkmingai veikianti parduotuvė visados pirmiausia įsitikina,jog klientai yra petenkinti paslaugomisir  garantuodami tik kokybišką komunikaciją su vartotojais, noriaprašymusapie tiek parduotuvėje, tiek sandėliuose laikomas prekes išduoti  kuo greičiau , informaciją suteikiant visais informacijos perdavimo būdais, tarp jų ir telefonu . teikia investicijas į savo darbuotojų profesinio kėlimo galimybes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *